Firma Festo to światowy lider w dostarczaniu nowoczesnych elementów dla automatyki, pneumatyki przemysłowej, cybernetyki, robotyki i mechatroniki. W Polsce Festo działa już od ponad 40 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma cieszy się zaufaniem i renomą wśród największych polskich firm produkcyjnych i fabryk. Produkty z oferty Festo gwarantują najnowocześniejsze rozwiązania umożliwiające rozwój firmy, również w skali globalnej.

Asortyment Festo pozwala na automatyzację urządzeń oraz maszyn w branży spożywczej, motoryzacyjnej, elektronicznej, kolejowej, papierniczej i opakowaniowej. Urządzenia Festo stosuje się także w przemyśle chemicznym, energetyce oraz gospodarce wodno-kanalizacyjnej. Firma Air-Com jest autoryzowanym dystrybutorem Festo w Polsce, najnowocześniejsze rozwiązania, jakie dostarcza Festo, znajdą Państwo w naszym asortymencie.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. W naszej ofercie znajduje się kilkaset tysięcy produktów z zakresu pneumatyki i automatyki przemysłowej. To najszersza oferta na rynku!